Zobacz go w Twojej hurtowni Tadmar!

Do wygrania






Motocykle

Zasady

Krok 1

Zarejestruj się

Wypełnij formularz on-line lub dostępny w hurtowniach Tadmar.
Wybierz swoją hurtownię, zbieraj szanse i walcz o nagrodę!

Dwie dodatkowe szanse!
Podczas rejestracji zaznacz wszystkie zgody marketingowe,
a otrzymasz dwie dodatkowe szanse w losowaniu.

Krok 2

Kupuj w Tadmarze

Kupuj promowane produkty w hurtowniach Tadmar
w okresie od 5 września do 4 grudnia 2016r.

Krok 3

Zbieraj szanse

Za każde 1000 zł netto wydane na produkty
promocyjne otrzymasz jedną szansę w losowaniu.

Twoje zakupy w hurtowniach Tadmar sumują się
w okresie trwania promocji. Każdy Twój zakup w Tadmarze
zwiększa szansę na wygraną.

Krok 4

Wygraj Junaka M12

Nagrodami są 54 motocykle Junak M12.
W każdej hurtowni do wygrania jeden z nich.

Wielkie losowanie nagród 12 grudnia 2016r.

Przyjdź, zobacz, dotknij! Może szczęście uśmiechnie się właśnie do Ciebie!

Nagrody

54 motocykle Junak M12!
Model M12 125 cm3
Pojemność 124 cm3
Rodzaj silnika CZTEROSUWOWY,
JEDNOCYLINDROWY, OHC
Prędkość maksymalna 110 km/h
Wałek wyrównoważający TAK
Moc 7,4 kW /10.8 KM
(przy 8500 RPM)
Stosunek mocy do masy 0,052
Rozruch ELEKTRYCZNY I NOŻNY
Hamulec przód TARCZOWY HYDRAULICZNY
Hamulec tył BĘBNOWY MECHANICZNY
Rozmiar opony przód 18
Rozmiar opony tył 15
Wymiar dł. / szer. / wys. ( mm ) 2100/875/1165
Masa własna 142 kg
Dopuszczalne obciążenie 150 kg
Wysokość siedziska ( mm ) 730
Pojemność zbiornika paliwa 13,5 l
Ilość miejsc 2

Junak M12 to najnowsza propozycja dla posiadaczy prawa jazdy B, ceniących komfort i poczucie wolności podczas każdego kilometra.
Nawiązuje do amerykańskiego stylu i zarazem zaprasza na nieco dalsze wypady. Wysoka dbałość o każdy detal, liczne chromy i smukła sylwetka sprawiają, że motocykl staje się głównym bohaterem na każdej drodze.
Marka Junak nawet w osobach nie pasjonujących się jednośladami wzbudza pozytywne emocje. To jeden z kwiatów polskiej motoryzacji, kultowy motocykl, który w swoich czasach należał do najnowocześniejszych na świecie. Obrosłe legendą Junaki z lat 50 i 60 ubiegłego wieku prezentują się z dumą na zlotach miłośników, a ich właściciele z rozrzewnieniem wspominają lata świetności Szczecińskiej Fabryki Motocykli. Po latach Junak został reaktywowany, co więcej w nowej odsłonie szturmem zdobywa polski rynek jednośladów.

Wygraj Junaka M12 i ciesz się niczym nieskrępowaną wolnością.

Zarejestruj się

Uprzejmie informujemy, że rejestracja zgłoszeń w loterii „Powrót legendy” zakończyła się w dniu 4 grudnia 2016r.

Hurtownie Tadmar

Bełchatów ul. Czyżewskiego 52k+48 44 633 81 40tadmar.belchatow@saint-gobain.com
Będzin ul. Kościuszki 46-50+48 32 294 41 41tadmar.bedzin@saint-gobain.com
Białystok ul. Przędzalniana 60+48 85 664 32 48tadmar.bialystok@saint-gobain.com
Bielsko-Biała, Mazańcowice 742+48 33 818 15 82tadmar.bielskobiała@saint-gobain.com
Bydgoszcz ul. Bronikowskiego 37/35+48 52 581 22 63tadmar.bydgoszcz@saint-gobain.com
Częstochowa ul. Bór 159/163+48 34 365 91 07tadmar.czestochowa@saint-gobain.com
Elbląg ul. Kazimierzowo 3a+48 55 237 61 40tadmar.elblag@saint-gobain.com
Ełk ul. Suwalska 84+48 87 621 84 84tadmar.elk@saint-gobain.com
Gdańsk ul. Marynarki Polskiej 71+48 58 342 13 22tadmar.gdansk@saint-gobain.com
Gdynia ul. Hutnicza 18+48 58 667 37 30tadmar.gdynia@saint-gobain.com
Gliwice ul. Tarnogórska 215+48 32 339 30 70tadmar.gliwice@saint-gobain.com
Gorzów Wielkopolski ul. Podmiejska 24+48 68 328 65 55tadmar.gorzow@saint-gobain.com
Grudziądz ul. Jeziorna 4+48 56 461 03 37tadmar.grudziądz@saint-gobain.com
Jelenia Góra ul. Wolności 127+48 75 752 12 36tadmar.jeleniagora@saint-gobain.com
Kalisz ul. Wrocławska 192/204+48 62 736 41 49tadmar.kalisz@saint-gobain.com
Katowice ul. Leopolda 31+48 32 609 79 80tadmar.katowice@saint-gobain.com
Kielce ul. Batalionów Chłopskich 82+48 41 366 02 77tadmar.kielce@saint-gobain.com
Konin ul. Kleczewska 41+48 63 245 70 25tadmar.konin@saint-gobain.com
Koszalin ul. Bowid 7+48 94 341 86 20tadmar.koszalin@saint-gobain.com
Kraków ul. Centralna 51+48 12 410 12 00tadmar.centralna@saint-gobain.com
Kraków ul. Zawiła 56+48 12 262 53 54tadmar.zawila@saint-gobain.com
Legnica ul. Poznańska 12+48 76 852 57 56tadmar.legnica@saint-gobain.com
Leszno ul. Okrzei 2+48 65 525 29 12leszno@saint-gobain.com
Lublin ul. Olszewskiego 11+48 81 710 40 80tadmar.lublin@saint-gobain.com
Łódź ul. Duńska 3/5+48 42 613 23 60tadmar.dunska@saint-gobain.com
Nowy Sącz ul. Magazynowa 1+48 18 442 87 94tadmar.nowysacz@saint-gobain.com
Nowy Targ ul. Krakowska 21a+48 18 263 42 00tadmar.nowytarg@saint-gobain.com
Olsztyn ul. Cementowa 3+48 89 539 15 38tadmar.olsztyn@saint-gobain.com
Opole ul. Cygana 1+48 77 42 32 140tadmar.opole@saint-gobain.com
Ostrowiec Świętokrzyski ul. Kilińskiego 59+48 41 265 50 10tadmar.ostrowiec@saint-gobain.com
Piła ul. Jana Styki 8+48 67 352 67 01tadmar.pila@saint-gobain.com
Piotrków Trybunalski al. 1 Maja 21+48 44 645 26 70tadmar.piotrkow@saint-gobain.com
Płock ul. Targowa 20a+48 24 367 10 24tadmar.plock@saint-gobain.com
Poznań Lutycka ul. Lutycka 11+48 61 849 68 11tadmar.lutycka@saint-gobain.com
Poznań Torowa ul. Torowa 2/4+48 61 873 32 10tadmar.torowa@saint-gobain.com
Puławy ul. Lubelska 55+48 81 889 05 80tadmar.pulawy@saint-gobain.com
Radom ul. Słowackiego 10048 694 430 529tadmar.radom@saint-gobain.com
Rybnik ul. Podmiejska 95+48  32 422 62 52tadmar.rybnik@saint-gobain.com
Rzeszów ul. Instalatorów 3+48 17 863 24 13tadmar.rzeszow@saint-gobain.com
Sieradz ul. Organizacji Katyń 11+48 43 826 78 00tadmar.sieradz@saint-gobain.com
Stargard Szczeciński ul. Limanowskiego 32+48 91 578 75 71tadmar.stargard@saint-gobain.com
Szczecin ul. Pomorska 61-65+48 91 469 90 63tadmar.pomorska@saint-gobain.com
Tarnobrzeg ul. M. C. Skłodowskiej 2+48 15 822 97 80tadmar.tarnobrzeg@saint-gobain.com
Tarnów ul. Tuchowska 23+48 14 626 83 23tadmar.tarnow@saint-gobain.com
Toruń ul. Mazowiecka 52-68+48 56 611 63 43tadmar.torun@saint-gobain.com
Tychy ul. Przemysłowa 55+48 32 775 16 20tadmar.tychy@saint-gobain.com
Wałbrzych ul. Topolowa 23A+48 74 842 24 29tadmar.walbrzych@saint-gobain.com
Warszawa ul. Działkowa 121b+48 22 868 81 28tadmar.warszawa@saint-gobain.com
Włocławek ul. Płocka 26+48 54 412 35 20tadmar.wloclawek@saint-gobain.com
Wrocław ul. Długosza 41/47+48 71 326 72 20tadmar.dlugosza@saint-gobain.com
Wrocław ul. Karmelkowa 29+48 71 346 37 00tadmar.karmelkowa@saint-gobain.com
Zamość ul. Namysłowskiego 2+48 84 627 16 14tadmar.zamosc@saint-gobain.com
Zawiercie ul. Władysława Żyły 16+48 32 671 03 10tadmar.zawiercie@saint-gobain.com
Zielona Góra ul. Zimna 1+48 68 328 65 55tadmar.zielonagora@saint-gobain.com

MARKI PRODUKTÓW PROMOWANYCH

Laureaci

Losowanie nagród już 12 grudnia 2016 r.
Do losowania nagród zostało:

Kontakt

 

Napisz do nas!